Strona główna | Mapa serwisu 
Strona poświęcona serialowi Detektyw Monk

 
Aktualności
Strona główna > Aktualności
 
 
 
 Inna nazwa ksiązki
Jak już pisałem, książka  o wielkim detektywie zostanie najprawdopodobniej wydana 30 października, jednak nie jako " Detektyw Monk i błękitna grypa", a " Detektyw Monk i strajk policji" 
 
DVD
Monk  nareszcie został wydany na dvd. Gazetka z informacjami i dvd kosztowała 9.95.  
 
MONK NA DVD
Niestety premiera zapowiadana jest na 2 października.
Co od pierwszej zapowiadanej daty daje 14 dni poślizgu.
 
POŚLIZG PREMIERY
Premiera dvd z serialem w sprzedaży będzie 25 września, a nie jak wcześniej informowano 18.
Informacja ukazała się na stronie
Amer.com
 
MONK NA DVD
Firma Amercom wyda serial Detektyw Monk na dvd !!! Informacja ukazała się w gazecie
TV Okey ! (Nr 32/2007). Pierwszy odcinek Monk i kandydat w sprzedaży już od 18 września.
Będzie on kosztował 9.95 zł. Kolejne odcinki co 2 tygodnie.
Oto zdjęcia gazety:
 
DETEKTYW MONK I BŁĘKITNA GRYPA
Książka "Detektyw Monk i błękitna grypa" w Polsce najprawdopodobniej zostanie wydana ( jak podano na stronie księgarni Gandalf) 30.10.2007r.
 
VI SEZON
Pierwszy odcinek VI sezonu zostanie wyemitowany już w piątek 13 lipca. Nosi nazwę "Monk i jego największy fan"


V SEZON DETEKTYWA MONKA W POLSCE !
Canal+ rozpoczyna emisję piątej części serialu 'Detektyw Monk'. Widzowie kanału będą mogli śledzić potyczki bohatera produkcji począwszy od 10 maja. Stacja pokazuje serial od początku jego istnienia. Adrian Monk pojawił się po raz pierwszy na antenie kanału już w kwietniu 2003 roku i od tamtej pory, zgodnie z rytmem produkcji przez NBC Universal Television Studio, Canal+ co roku prezentuje premierowo w Polsce kolejne sezony przygód detektywa. Piąta seria liczy 16 odcinków. Będą one wyświetlane w czwartki o 21.30. Serial opowiada o byłym policjancie, który od czasu śmierci żony w wypadku cierpi na nerwicę natręctw. Produkcja zdobyła dużą liczbę nominacji i nagród, w tym 3 statuetki Emmy. Złoty Glob trafił do Tony’ego Shalhouba, odtwórcy tytułowej roli.
źródło:www.wirtualnemedia.pl
 
Klasyka Kryminałów
Na forum miłośników detektywa Monka przeczytałem gdzieś, że serial Detektyw Monk został wydany w Klasyce Kryminałów. Szukałem w mieście owej gazety i nie znalazłem. Pokusiłem się do napisania e-maila do Amercom - wydawcy Klasyki Kryminałów. Oto ich odpowiedź:
Szanowny Panie
Uprzejmie informujemy, ze planujemy wydać serial Detektyw Monk na płytach dvd. Jednak obecnie nie mogę podać konkretnego terminu.
Z poważaniem
Więcej nie trzeba nic pisać. Jedynie czekać.
 
DETEKTYW MONK JEDZIE NA HAWAJE
Z lekkim opóźnieniem została wydana książka "Detektyw Monk jedzie na Hawaje". Podaję linki do stron, na których można kupić książkę.
Solarisnet - 18.50 zł
V sezon Detektywa Monka

V sezon serialu „Detektyw Monk” w Polsce pojawi się na antenie stacji Canal+ już w maju 2007.


DETEKTYW MONK JEDZIE NA HAWAJE

Już niedługo bo podobno 20 marca ma zostać wydana druga książka nowej serii Detektyw Monk. Nosi ona tytuł "Detektyw Monk jedzie na Hawaje" Autorem, identycznie jak pierwszej książki, jest Lee Goldberg. Wydawcą Dom Wydawniczy Rebis. Opis książki ze strony www.gandalf.com.pl jest taki:
"Niektórzy ludzie uważają, że Hawaje to raj. Monk jednak wie, że niebezpieczeństwo - tak jak brud - czai się wszędzie. Wystarczy przyjrzeć się sprawie Helen Gruber, bogatej turystki, którą zabił orzech kokosowy. Policja twierdzi, że ten orzech po prostu spadł z drzewa, ale Monk podejrzewa, że jest inaczej. Jego asystentka, Natalie, nie jest specjalnie zachwycona najnowszym dochodzeniem swego chlebodawcy. Nie dość, że Monk przyjechał za nią na Hawaje, gdzie przecież chciała spędzić wakacje, to jeszcze wszystko wskazuje na to, że te wakacje dobiegły już końca...
Na wyspie jest także wyszczekany telewizyjny jasnowidz, Dylan Swift, który twierdzi, że otrzymał wiadomość z zaświatów - od samej Helen Gruber. Monk wątpi w wiarygodność Swifta, ale znalezienie mordercy i dowiedzenie, że Swift to oszust - zmagając się przy tym z gekonami i koszmarem źle pracujących wentylatorów - może się okazać twardym orzechem (kokosowym) do zgryzienia..."

Gdy tylko przeczytam książkę natychmiast postaram się napisać recenzję. Więcej o Lee Goldbergu możecie przeczytać w dziale książki.

detektyw_monk@op.pl
Wszelkie opisy i zdjęcia zaczerpnięte są ze strony http://www.usanetwork.com/series/monk/,
natomiast recenzje, streszczenia odcinków, charakterystyki są mojego autorstwa. Kopiowanie ich bez mojej zgody jest zabronione.
-->